Укладання

100

Питання стилю, іміджу, яскравого образу на сьогодні щільно увійшли у повсякденне життя чоловіків. Виглядати добре це не просто носити дорогий одяг. Для сучасного чоловіка, це єдиний образ, який гармонійно поєднує зачіску, бороду, стиль одягу, аромат і навіть манеру поведінки. У будь-якому випадку, починати потрібно з голови як в переносному, так і в прямому сенсі. Для початку, твоя стрижка повинна ідеально підходити формі обличчя, типу волосся і твого стилю. Підібрати яскравий і відповідний образ, а також виконати якісну стрижку тобі допоможуть барбери з Barboss Barbershop.

Ціна 100 грн

ОНЛАЙН ЗАПИС

Після того, як ти підібрав свій ідеальний образ, напевно знаєш, що будь-яка стильна зачіска вимагає додаткового догляду – укладання. Деякі зачіски, в основному короткі, вимагають мінімального уваги. А надання форми іншим – може бути цілою процедурою.

Якщо ж у тебе немає зайвого часу, і потрібно за 15 хвилин привести своє волосся в порядок – наші барбери допоможуть зробити твій образ чарівним!

Укладання в Barboss Barbershop це ще один чоловічий ритуал, в який входить:

  1. Миття голови
    Надати правильну форму і досягти дійсно ефектного зовнішнього вигляду можна тільки з чистим волоссям. Виходячи з типу твого волосся, ми виробляємо миття спеціальним чоловічим шампунем.
  2. Формування зачіски
    Барбер проводить сушіння волосся з урахуванням напрямку їх росту, а також особливості стрижки, щоб отримати потрібну форму.
  3. Укладання волосся
    З огляду на тип волосся і особливості зачіски майстер підбирає оптимальні засоби для укладання, адже їх у нас достатньо багато. (До речі, після укладання, наші клієнти часто обирають собі для домашнього використання саме ті кошти, які їм підібрали наші барбери!)

Чому тобі потрібне укладання волосся в Barboss Barbershop?

В першу чергу, так ти економиш свій найцінніший ресурс – час.
Маючи справу з досвідченим Барбером складність стрижки не перешкода. Наші Барбери прекрасно розбираються у всьому різноманітті чоловічого стайлінгу. Вони знають як краще випрямити кудряві пасма, укласти окремі косини, що стирчать не так як треба,  або створити ефект мокрого волосся.

По-друге, в Barboss Barbershop ти отримуєш прогнозований чудовий результат. Адже все маніпуляції з зачіскою простіше зробити при наявності потрібних косметичних і Догляду коштів: глини, помади, бріоліну і багато чого іншого.
В арсеналі наших барберів є цілий ряд різноманітних професійних фіксаторів, спеціальних шампунів і косметики по догляду за волоссям і бородою.
Це означає, що твоя після процедури укладання твоя зачіска буде виглядати ідеально, а з Barboss Barbershop ти вийдеш справжнім красенем.

УВАГА: Укладання волосся проводиться протягом 15 хвилин і в дану послугу не входять будь-які маніпуляції з ножицями і машинками. Тобто, якщо тобі потрібно провести коригування стрижки, змінити довжину волосся або підкинь контур – це вимагає більше часу і зусиль майстра. А це вже зовсім інша послуга. Тому, якщо ти не впевнений у виборі процедури – проконсультуйся з нашим досвідченим адміністратором або з майстром перед початком ПРОЦЕДУРИ.