Подарунковий сертифікат в барбершоп Barboss

Ціна від від 400 грн

Якщо ж ви хочете дійсно порадувати чоловіка і подарувати йому емоції, які він запам’ятає на довго, – виберіть по справжньому ідеальний подарунок для чоловіка – сертифікат у барбершоп.

Чому в якості подарунка варто придбавати сертифікат у барбершоп Barboss?

1. Скажіть НІ довгим пошукам непотрібних подарунків, сертифікат на похід в хороший барбершоп оцінить будь-який чоловік!
2. Кожен чоловік ходить в перукарню або, як мінімум, голиться. З сертифікатом від Barboss ви подаруєте йому незабутні відчуття перебування в особливому чоловічому клубі і можливість відчути кайф безпечного гоління небезпечною бритвою.
3. Купити сертифікат Ви можете в лічені секунди прямо через наш сайт – це реальний порятунок з ситуації, коли ви забули про подарунок, а до Нового року, Дня народження або вечірки з приводу підвищення залишилося пару годин. У нас Ви можете придбати електронний сертифікат на відвідування барбершопа Barboss з будь-якої точки світу за лічені хвилини через наш сайт, сторінки в соцсетях або подзвонивши нашому адміністраторові. Звичайно ж, бувають випадки, коли треба презентувати не лише корисний, але і ефектний сертифікат на відвідування нашого барбершопа. У такому разі, ви можете замовити унікальний дизайн і ми надрукуємо його спеціально для вас, що зробить ваш подарунок таким, що ще більше запам’ятовується.

На даний момент, ви можете придбати сертифікати на найпопулярніші послуги:
– чоловіча і стрижка,
– комплекс “Стрижка + борода”,
– комплекс “Папа + син”.

Пам’ятайте, що вручаючи сертифікат в Barboss – ви даруєте не просто стрижку або гоління в чоловічому салоні, ви даруєте можливість відпочити в реально крутому барбершопі в центрі Києва і отримати заряд енергії від спілкування в справжньому чоловічому просторі. Кожен клієнт барбершопа Barboss має доступ до нашого бару, ігрових приставок, а також занурення в особливу чоловічу атмосферу. Вартість кожного сертифікату відповідає вартості відповідної послуги в нашому барбершопі і які-небудь додаткові платежі відсутні.

Як отримати подарунковий сертифікат Barboss?

Електронний сертифікат можна отримати по e – mail, на viber або telegram у будь-який момент, замовивши його через наш сайт або чатбот. Також ви можете придбати друкарський варіант в нашому барбершопе на Богдана Хмельницького, 47.

Термін дії сертифікату – 1 рік з дати купівлі. Якщо у вас залишилися питання стосовно подарункових сертифікатів на відвідування барбершопа Barboss, ми з радістю дамо відповідь на них по телефону: 098 778 1316