ЧОЛОВІЧА СТРИЖКА у барбершопі Barboss

Ціна від 400 грн

Сучасні чоловіки надають великого значення своєму зовнішньому вигляду взагалі та зачісці зокрема.
Адже завдяки стрижці можна до невпізнання змінити зовнішність.
Найбільш актуальним трендом кількох останніх років є акуратність та і доглянутість.
А от вибір чоловічої стрижки залежить від кожного конкретного випадку.

Зачіска, безперечно, повинна не лише відповідати твоєму образу життя, але й обов’язково підкреслювати переваги унікальних форм твого обличчя.

Отримати такого результату у звичайних перукарнях “унісекс” навряд вийде. У великих мережевих барбершопах ти, швидше за все, знайдеш гарного майстра, але чим більша мережа – тим більше клієнтів та текучка майстрів.

Обираючи чоловічу стрижку у барбершопі Barboss, який розташований у самому центрі Києва, ти зможеш поринути у класичну атмосферу кращих барбершопів світу, але при цьому отримати справді індивідуальний підхід. Наша команда працює разом вже більше 3 років. Наші адміністратори та барбери знають своїх клієнтів у лице і чудово розуміють їх.
Саме наші майстри, враховуючи ваші побажання та забаганки доповнять твій образ чудовою зачіскою, яка підкреслить твою особистість, мужність та твій стиль.

Чоловічі зачіски, які роблять барбери з Barboss Barbershop, прораховуються до найменших дрыбниць. Адже саме непомітні дрібниці формують загальне враження. Саме за рахунок дрібниць можна зачіска може виглядати як дуже ефектно, так і зовсім буденно. Отримати потрібний ефект за 30 хвилин, як у звичайних перукарнях, не можливо. Саме тому, робота кваліфікованого і досвідченого може займати від 40 хвилин до години часу. Але цей час пролетить для тебе непомітно. Адже, коли з тобою працює барбер з команди Barboss, він точно знає чим ти цікавишся і завжди підтримає розмову у дружній формі. Крім того, ти завжди маєш змогу насолодитися напоями з нашого бару, вибір яких задовольняє навіть самих вибагливих гостей барбершопу brbs.

ЧОЛОВІЧІ ЗАЧІСКИ У БАРБЕРШОПІ BARBOSS

Друже, якщо ти зайшов до нас – тобі точно пощастило! Адже саме наші майстри дійсно знають, як в деталях втілити твою найкращу стрижку. Наші барбери врахують не лише усні побажання клієнта, а також форму голови та індивідуальні риси та особливості обличчя. Ідеальна зачіска дозволяє лишатися особливим, при цьому приховує можливі недоліки й підкреслює потрібні деталі.

Які чоловічі стрижки найчастіше запитують у майстрів Barboss?
Класичну та теніс, бокс та напівбокс, канадка та андеркат, британку та майданчик, кроп та помпадур, топ-кнот… Але, зовсім не обов’язково знати назви усіх чоловічих стрижок, або розуміти їх деталі. Адже, про це подбає твій особистий стиліст – барбер з Barboss. Твій майстер вислухає усі твої побажання та порекомендує найкращий варіант реалізації..

ОСОБЛИВОСТІ ЧОЛОВІЧОЇ СТРИЖКИ ВІД BARBOSS

Сьогодні барбершопів досить багато, чому ж тоді варто обрати чоловічу стрижку саме у барбершопі Barboss на Богдана Хмельницького, 47? Що унікального у чоловічій стрижці від brbs?

Наша команда підходить до кожного гостя і кожної стрижки з особливою педантичністю. Ти точно можеш бути певненим, що твій барбер використає високоякісні професійні інструменти, які ми обробляємо за усіма сучасними нормами. Ми також дуже ретельно відбираємо засоби для догляду за волоссям. Саме тому, приходячи до нас на чоловічу стрижку, гоління, камуфлювання чи укладання волосся – ви завжди отримаєте найкраще! Саме тому, багато клієнтів brbs barbershop хочуть купити у нас для щоденного використання саме ті засоби догляду, які ми використовуємо у своїй роботі.

ЗАПИСАТИСЯ ПРОСТО, А ВІДВІДУВАТИ КОМФОРТНО

Якість стрижки є лише одним з основних факторів вибору конкретного барбершопу. На рішення про те, щоб стати постійним клієнтом конкретного закладу впливає обслуговування в цілому та простота обслуговування.
Більшість барбершопів для підвищення зручності та лояльності використовують системи онлайн запису та спеціальні додатки. Команда brbs також використовує зручні системи онлайн запису. Тому ти можеш записатися на конкретну послугу та певний час через наш сайт, сторінку на Картах Google чи телеграм-чатбота. Але, так само зручно, ти можеш записатися до свого барбера по телефону. Адже живе спілкування з нашими адміністраторами – краще ніж кілька секунд взаємодії з “бездушним роботом”.

Добре організована робота нашої команди (адміністраторів та барберів), насправді доброзичливе та дружнє відношення до гостей та неперевершена особлива атмосфера нашого Barboss Barbershop – це те, що не залишить тебе байдужим!

Чому сотні чоловіків, які поважають себе щомісяця обирають барбершоп Barboss на Богдана Хмельницького?

  • Особливе відношення нашої команди до кожного гостя.
  • Зручна система онлайн бронювання через сайт, сторінку на Картах Google чи наш чатбот у Telegram.
  • Класична атмосфера барбершопу (бар, пристаквка, чоловіча атмосфера) з особливим підходом від команди brbs.
  • Високий рівень професіоналізму майстрів, за рахунок багатого досвіду і постійної практики.
  • Можливість реалізувати будь-який образ, адже наші барбери однаково успішно працюють з довгими та которкими стрижками.
  • Рекомендація наших постійних клієнтів

Якщо ти хочеш відчути особливу атмосферу чоловічої перукарті і тату-салону Barboss – записуйся прямо зараз! Наші дівчата адміністратори допоможуть підібрати майстра, час і дату. А безпосередньо під час візиту пригостять тебе запашною кавою або напоями з нашого бару та запропонують скоротати час очікуваня за грою на приставці.

ПИТАННЯ ДО БАРЕРА

ЯКА ВАРТІСТЬ ЧОЛОВІЧОЇ СТРИЖКИ У БАРБЕРШОПІ BARBOSS?

Ціна стандартної стрижки у нашому чоловічому просторі становить від 400 до 600 грн у залежності від рівня кваліфікації майстра.
При цьому, короткі стрижки, які потребують використання лише машинки може коштувати від 250 грн до 450 грн.

ЯКУ ЧОЛОВІЧУ ЗАЧІСКУ МОЖНА ЗРОБИТИ У БАРБЕРШОПІ BARBOSS?

Кожен з барберів чоловічої перукарні Barboss може виконати усі сучасні стрижки.
При цьому, нашим клієнтам не потрібно слідкувати за тенденціями та знати усі назви зачісок, адже майстер обов’язково допоможе визначитися з вибором найбільш вдалої зачіски. Наші досвідчені барбери враховують такі моменти, як форма та пропорції голови, об’єм та тип волосся, форма та риси обличчя, індивідуальний стиль клієнта.

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ ЧОЛОВІЧОЇ СТРИЖКИ У БАРБЕРШОПІ BARBOSS?

Чоловіча стрижка – найбільш затребувана послуга, до якої входить, миття голови до і після процедури, власне стрижка, частування напоями з нашого бару, використання професійних косметичних засобів для укладання волосся, які використовує майстер в процесі роботи.

Інші послуги

Стрижка під машинку
Стрижка чоловіча + стрижка бороди
Стрижка бороди
Королівське гоління
Укладання
Дитяча стрижка
Папа + син
Камуфлювання волосся
Камуфлювання бороди
Камуфлювання волосся і бороди