Камуфлювання волосся

500

Для сучасного чоловіка стало зовсім не у новинку доглядати за своєю бородою. Що, як не борода додасть солідності в образ? Ми сміливо стверджуємо, що жінки так само, не приховують, що борода у чоловіка асоціюється з силою, брутальністю і привертає їх.

Майже ожен досвідчений бородань, не раз стикався з проблемою так званих “лисин” на бороді, що не рівномірного кольору, або ж коли щетина на обличчі сильно відрізняється від загальної маси волосся на голові. І звичайно ж, проблема сивини на бороді не виняток.
Приходячи в Barboss на Богдана Хмельницького 47, ви можете з легкістю усунути сивину і різні колірні нюанси на вашій бороді, для цього варто лише записатися на послугу камуфлювання бороди до будь-якого з наших Барберів-професіоналів.

Фарбування волосся і камуфлювання бороди не варто плутати між собою, шкіра на обличчі відрізняється чутливістю, саме з тому, на бороду ми наносимо склад з щадними компонентами які не викликають алергії і подразнень на чутливій шкірі обличчя. Саме такий варіант маскування сивини дає максимально натуральний тон без ефекту “маски”. Так само зауважимо, що камуфлювання бороди тримається протягом місяця і дуже плавно вимивається.

У нашому барбешопi ми використовуємо тільки найкращі засоби для маскування сивини від перевірених виробників, а широка палітра кольорів допоможе підібрати тон від самого світлого до вугільно-чорного. Ми камуфлюемо без аміаку і окислювачів на основі перекису, навіть власники чутливої ​​шкіри можуть порадувати себе процедурою камуфлювання сивини. Після процедури, Барбер використовуе масло для бороди і рівномірно його розподілить по щетині і шкірі, що запобігає пересиханню волосся і шкіри після фарбування. Приємним бонусом буде швидкість процедури, що дуже важливо для чоловіків які постійно знаходяться в активному темпі Києва – наші Барбери камуфлюють бороду за 30 хвилин. Поки ви будете насолоджуватися чашкою ароматної кави в кріслі у барбера, можете сказати свої побажання, далі пару хвилин на підбір відповідного відтінку для вас, пару хвилин що б розмішати склад у відповідній пропорції, сам склад витримується на бороді не більше 5-10 хвилин, після чого Барбер змиє склад, нанесе масло і ви зможете насолоджуватися результатом.

Рекомендуємо відвідати Barboss на Богдана Хмельницького 47 для камуфляжу бороди, так як ми в цьому справжні фахівці і регулярно проводимо майстер класи та підвищуємо своєї рівень.