КОМПЛЕКС «СТРИЖКА + БОРОДА»

Ціна від 650 грн

ОНЛАЙН ЗАПИС

Комплексна послуга стрижки волосся на голові та стрижки бороди – найбільш мудре рішення для власників бороди. Адже для отримання повноцінного гармонійного образу потрібно “урівноважити” зачіску і бороду. Адже, по-перше, Робити зачіску та стрижку бороди окремо – витрачати більше часу на два окремих візити до свого майстра. По-друге, комплексна послуга від барбершопа Barboss дозволяє тобі повністю привести себе в порядок за вигідною ціною.

Послуга чоловіча стрижка та стрижка бороди від Barboss – це кращий вибір для тих, хто береже свій час і знає ціну грошам. Оперативне обслуговування та особлива атмосфера нашого чоловічого простору – ось за що нас цінують клієнти.

ПЕРЕВАГИ ВІДВІДУВАННЯ БАРБЕРШОПУ BARBOSS

 • Прийом та відмінне обслуговування, на яке ти заслуговуєш.
 • Справжня чоловіча атмосфера, відповідна музика та напої під час процедур.
 • Дізнаєшся, як правильно обрати бороду і стрижку для твого типу зовнішності.
 • Отримаєш новий бездоганний та стильний образ.

ПЕРЕВАГИ КОМПЛЕКСНОЇ СТРИЖКИ ВОЛОССЯ ТА БОРОДИ

Поєднання чоловічої стрижки з конкретною формою бороди дуже важливе для підримання єдиного образу. Зміна форми бороди, іноді потребує і кардинальної зміни зачіски.

Наприклад, якщо зазвичай ти носиш голівудську форму бороди, але якось вирішив змінити імідж та обрав еспаньйолку – стара зачіска вже не “впишеться” у новий образ. Лише правильний вибір зачіски під конкретну форму бороди та виважені рівномірні переходи в довжині волосся зроблять тебе стильним, елегантним та привабливим в очах представниць протилежної статы.

Особливо важлива комплексна послуга “зачіска + борода” у випадках, коли ти збираєшся на важливий захід. Навіть якщо стриг волосся минулого тижня, для досягнення ефектного вигляду буде не достатньо лише підстригти бороду. Адже, на фоні ідеальної бороди – зачіска буде виглядати не такою охайною.

ЩО ВХОДИТЬ ДО КОМПЛЕКСУ СТРИЖКА + БОРОДА

Для початку, треба визначитися з концепцією. Наш барбер уважно вислухає твої побажання та дасть поради щодо вибору оптимального варіанта зачіски, яка буде накраще підкреслювати твою зовнішність.
Справа вибору образу із зачіски та бороди, які ідеально пасують та гармонійно підходять – завдання не надто просте. Тож, якщо ти не певнен у своїх перевагах – краще прислухатися до думки досвідченого фахівця.

Наступний обов’язковий етап – миття волосся. Адже ідеально рівно, так щоб результат справді порадував, можна підстригти лише чисте волосся.

Далі йде власне стрижка волосся. Тут баррер може використовувати і машинку, і ножиці, і навіть небезпечну бритву – власне вибір інструментарію залежить від обраного стилю.
Якщо було прийняте рішення обрати коротку стрижку, тоді і бороду, і зачіску можна виконати машинкою. Для доведення бороди та надання потрібної форми щетині наші барбери застосовують шейвери та небезпечні бритви.

Черговим етапом може бути повторне миття голови аби прибрати залишки зрізаного волосся. Даний етап також дозволяє виправити найдрібніші, майже непомтні, недоліки.

На завершення процедури проводится укладання. Наші барбери, використовуючи професійні чоловічі засоби для стайлінгу та догляду доводять стрижку до ідеального стану.

Після цього, ти точно будеш задоволений своїм оновленим образом та приємно проведеним часом у барбершопі Barboss на Богдана Хмельницького, 47.


Інші послуги

 • Чоловіча стрижка
 • Стрижка під машинку
 • Стрижка бороди
 • Королівське гоління
 • Укладання
 • Дитяча стрижка
 • Папа + син
 • Камуфлювання волосся
 • Камуфлювання бороди
 • Камуфлювання волосся і бороди