Fade

Стрижки та зачіски в стилі Фейд вже багато років користуються великою популярністю серед чоловіків. Судячи з усього, ця модна тенденція не втратить своєї актуальності і в майбутньому.

У перекладі з англійської мови слово fade означає «плавний перехід». І дана зачіска – це також своєрідний перехід від короткого волосся на потилиці і скронях до будь-якої бажаної довжини на маківці.

У Києві зробити ідеальну стрижку в цій техніці Ви зможете у барбершопі «Barboss», що знаходиться за адресою: вул. Б. Хмельницького, 47!

 

Вважається, що Фейд стала головною чоловічою зачіскою з моменту появи перших електричних машинок для стрижки, в 1930-х роках. Але піку популярності вона, все ж, досягла в 1950-х роках, поширившись серед солдатів армії США. Тож не дивно, адже від чоловіка в армії вимагається дотримання суворих правил щодо зовнішнього вигляду. А ця коротка елегантна стрижка дозволяла солдатам виглядати охайно, не заважала огляду і не вимагала особливого догляду.

Пізніше, в епоху розквіту хіп-хопу (кінець 80-х і початок 90-х років) афроамериканські та іспаномовнібарбери модернізували техніку Фейд, тим самим дозволивши їй швидко набрати популярність у хіп-хоп русі США тих часів. Надалі, завдяки поширенню західної культури, зручність стрижки Фейд змогли оцінити безліч чоловіків по всьому світу! В першу чергу її полюбили за універсальність. Адже стрижка Фейд прекрасно підходить як активним молодим людям, які віддають перевагу повсякденному стилю, так і солідним чоловікам в ділових костюмах.

 

За що ще ми любимо стрижки в стилі Фейд?

  • Стрижки в цій техніці підходять власникам будь-якої форми обличчя і будь-якого типу волосся.
  • Завдяки універсальності техніки, кожен може сам обирати, якою буде його стрижка. Більш консервативною, стриманою або ж ультра-модною, помітною і зухвалою.
  • За такими зачісками досить просто доглядати. Все що потрібно – хороший барбер і 30 хвилин часу один-два рази на місяць!

Основні види Фейду

Оскільки перукарська індустрія постійно розвивається і адаптується до нових тенденцій стилю, буває важко встежити за всіма видами зачісок, доступними сьогодні. Існують буквально сотні, а можливо і тисячі способів носити Фейд. Але прийнято виділяти 3 основні типи даної зачіски, які лежать в основі всіх її сучасних модифікацій:

  1. Високий Фейд (high fade).

Являє собою найсучаснішу інтерпретацію стрижки, лінія переходу довжини якої починається у верхній частині голови, біля скронь. Волосся з боків і на потилиці зазвичай дуже коротке, іноді навіть збриваєтьсядо шкіри. Разючий контраст між ультракоротким волоссям, укладеним ззаду і з боків, і більш довгим волоссям на маківці – саме це робить високий Фейд улюбленим стилем для багатьох сучасних модників.

  1. Середній Фейд (mid fade)

В даному випадку, лінія переходу від довгого волосся до короткого починається нижче ніж в попередньому варіанті, по середині голови, над вухами. Області більш короткого волосся розташовуються ближче до низу, що надає зачісці збалансований вигляд. Середні Фейди відмінно виглядають на волоссі будь-якого типу. Волосся на маківці в даному випадку краще виглядає підстриженими охайно і коротко. Якщо Вам хочеться більш сміливого стилю, експериментів з довжиною і формою, тоді Вам більше підійдуть інші види Фейду.

  1. Низький Фейд (low fade)

У той час як лінія високого Фейду починається близько скронь, а середнього – по середині голови над вухами, цей варіант Фейду має нижчу лінію переходу від довгого волосся до короткого – вона починається на потилиці і довжина волосся практично відразу збільшується, переходячи в обрану стрижку. Ця модифікація, на відміну від попередньої, підійде тим, хто хотів би залишити волосся на маківці довшим.

Серед величезної кількості варіантів Фейдів, що народилися з цих трьох, обрати ідеальний для себе буває важкувато … Але наші барбери добре знаються на своїй справі і з легкістю допоможуть підібрати варіант Фейду, який підійде саме Вам!

Ви побачили зачіску своєї мрії в журналі, у когось зі своїх знайомих або селебріті? Круто! Покажіть фото нашому майстру, він із задоволенням проконсультує Вас і виконає будь-яке Ваше бажання.

За кращим у місті Фейдом тільки до “Barboss”! Чому?

  • У нас є все найкраще для Вашого волосся, починаючи з обладнання та інструментів, закінчуючи засобамидогляду від кращих виробників чоловічої косметики.
  • “Barboss” – це місце ТІЛЬКИ для чоловіків, в САМІСІНЬКОМУ центрі міста. У нас по-чоловічому затишно, є бар, приставка, хороша компанія і повний релакс .. а що ще треба?
  • Ми на зв’язку! За телефоном +38 (098) 778 13 16, або +38 (073) 438 13 16, а також в соціальних мережах і меседжерах. Замовити можна не тільки послуги, але і засоби для догляду за собою.
  • І, звичайно ж, найголовніше. Наші барбери – наша гордість! Найкращі професіонали, з величезним досвідом роботи. Вони залюбки поголять Вас, підстрижуть і проконсультують з будь-якого питання!
Читайте також: