Дитяча зачіска

 

 

“Дитина народжується з потребою бути коханою – і ніколи не переростає її”.

Френк Кларк

 

Не секрет, що кожен батько бажає тільки кращого для своєї дитини, і покладає великі надії на нього, як на краще продовження себе. Саме тому, все частіше чоловіки вирушають у барбершоп на пару зі своїм підростаючим джентльменом. Це чудова можливість провести час в сусідніх кріслах своїх барберів, в розслабляючому середовищі за істинними чоловічими розмовами. І тільки в сьогоденні в барбершопі панує обстановка, яка дозволить закласти ці трепетні дні в пам’яті мініатюрного чоловіка.

У виборі майстра, ви можете покладатися виключно на відгуки, їх кількість і свої внутрішні відчуття, оскільки у барбершопі працюють професіонали та у кожного свій індивідуальний підхід до дитини. Барбери Barboss Barbershop спілкуються з дітьми як з дорослою особою, що сформувалася, що не дає малюкові анінайменшого шансу на капризи, в автентичній компанії чоловіків – сльозам не місце. У Barboss для найменших резидентів завжди уготовлена скляночка міцного несквика, ps4 з іграми для найменших, зручний планшет, який можна захопити з собою на процедуру і насолоджуватися переглядом улюблених мультфільмів, а для любителів творчості, є все, що б творити свої витвори мистецтва перед дитячою стрижкою.

Ви можете бронювати запис для першої дитячої стрижки вашої дитини, коли йому виповнилося п’ять років. Barboss Barbershop відвідували і трьох літні малюки, наші барберы рекомендують стригти таких діток у мами на руках, що б його заспокоювало присутність близької людини поруч.

Ось ми і розкрили основні козирі відвідування Barboss Barbershop на Богдана Хмельницького в якості першої перукарні для вашої дитини. Про інші ви зможете дізнатися вже в закладі! Наші майстри дуже педантично підходять до кожного свого клієнта, навіть самого юного, а добрий результат не змусить вас чекати.