Crop

Відомо, що мода циклічна. Всьому, що колись було в тренді, властиво повертатися і знову набувати популярності. Як у випадку зі стрижкою, під назвою кроп (crop), яка, повернувшись з 90х, все частіше і частіше зустрічається в наші дні.

Творці стрижки кроп свого часу надихалися зачісками давньоримських імператорів, мріючи придумати лаконічну стрижку, яка позбавила б чоловіків від потреби використовувати велику кількість засобів для укладки волосся. І це їм вдалося, в 60-ті кроп отримала масову популярність. В 90ті вона повернулася завдяки тому, що полюбилася голлівудським знаменитостям. Сьогодні, через кілька десятиліть, ми є свідками її чергового відродження. Кроп знову обіцяє стати одним з головних трендів найближчих років.

Що являє собою кроп?

Це універсальна класична стрижка, яка поєднується з більшістю сучасних стилів. Техніка стрижки полягає в тому, що волосся в нижній частині голови, з боків і ззаду, стрижеться дуже коротко, а у верхній частині голови залишається довше. Потім волосся у верхній частині голови злегка зачісується вперед або на один бік, в залежності від його довжини.

Для стрижки волосся в нижніх частинах голови зазвичай використовують машинку, а волосся у верхній її частині, як правило, стрижуть ножицями, щоб надати йому бажану довжину, форму і об‘єм.

Особливості стрижки кроп.

В першу чергу, стрижка зручна тим, що підходить майже всім чоловікам, власникам практично будь-якого типу волосся. Навіть якщо Ваше волосся в’ється, або надмірно густе, такий варіант стрижки все одно пасуватиме Вам. Треба тільки визначитися з довжиною і формою волосся у верхній частині голови. У випадку з рідким волоссям або залисинами, на жаль, не завжди вдасться застосувати техніку кроп. Але в барбершопі «Barboss» Вам не дозволять помилитися і неодмінно допоможуть з вибором стрижки. Адже наші досвідчені майстри добре знають свою справу і їм можна сміливо довіряти!

Також Ви можете експериментувати з кропом, щоразу приміряючи нові варіанти зачіски в залежності від сезону, обставин, просто щоб внести в своє життя різноманітність, або до тих пір, поки не знайдете ідеальний варіант для себе.

Ще один плюс в тому, що кроп не вимагає часу на укладку. Але якщо все-таки Вам хотілося б укласти волосся певним чином, в більшості випадків, для цього буває цілком достатньо кількох засобів. Можна використовувати глину, пасту або пудру. Для надання гладкого ефекту – трохи воску. Всі ці засоби Ви також можете придбати прямо в барбершопі «Barbos».

Швидко укласти кроп в домашніх умовах можна в кілька кроків:

  1. Волосся слід вимити з шампунем. Потім за допомогою гребінця зачесати волосся у верхній частині голови, в залежності від їх довжини, наперед або в сторону.
  2. Висушити волосся феном, проводячи пальцями проти їх росту, щоб збільшити об‘єм біля коренів. (Втім, якщо Ви дуже зайняті або поспішайте, волосся досить причесати і дати йому висохнути природним чином, без застосування фену.)
  3. Коли волосся повністю висохне, нанесіть на руку і розітріть в долонях невелику кількість засобу для укладання. Потім розподіліть по волоссю за допомогою пальців, надаючи бажану текстуру. Можна укласти ніби недбало, можна рівніше, а можна змінювати варіант укладки протягом дня в залежності від обставин.
  4. За допомогою засобу, що залишився на руках, підрівнюйте зачіску допоки не побачите у дзеркалі бажаний результат. Готово!

Що стосується видів стрижки кроп, то їх існує дуже велика кількість. Основна техніка стрижки не змінюється, але з довжиною волосся можна експериментувати без кінця. Залежно від того, наскільки коротким Ви хочете залишити волосся ззаду і з боків, наскільки довгими в верхній частині голови, як плануєте його укладати, кропи діляться на: прямий (straight crop), короткий (short crop), довгий (long crop), вологий (wet-look crop), хвилястий (wavy crop), текстурований (textured crop), недбалий (messy top crop) та ін.

Вам, звичайно, зовсім не обов’язково запам’ятовувати ці довгі списки. Розповісти про свої побажання, а також задати будь-яке питання щодо стрижки Ви завжди можете майстрам барбершопу «Barboss». Подивившись на Вас, наші барбери з радістю пояснять яка саме стрижка підійде Вам і чому. Також Ви можете обговорити з ними вподобану Вами фотографію стрижки з інтернету.

Якщо Ви маєте в своєму розпорядженні трохи часу і хочете ще  подумати, пропонуємо Вам випити кави або чогось міцнішого, розмістившись в нашій зоні відпочинку, пограти на приставці або погортати чоловічі журнали. І будьте певні, ми зробимо все можливе, щоб Ви залишилися задоволені результатом!

Читайте також: