СТРИЖКА ПІД МАШИНКУ від мійстрів барбершопу Barboss

Ціна від 250 грн

ОНЛАЙН ЗАПИС

Стрижка під машинку – найбільш простий та зручний спосіб підтримання акуратного та стильного зовнішнього вигляду.
Адже, для більшості зайнятих чоловіків особливо важлива кожна хвилина. Тож, обираючи між модною зачіскою, яка потребуватиме щоденного укладання та стильною короткою зачіскою, що майже не потребує догляду, напевне, схиляться до останньої.

Хоча стрижку машинкою можна зробити навіть у домашніх умовах, але, швидше за все, результат не надто порадує. Адже застосувавши лише одну насадку – стильного вигляду не отримаєш. А для роботи з кількома насадками потрібні відповідні навички та досвід. Для отримання бажаного результату та насправді стильної стрижки важливий не лише майстер, але й інструмент. Використання спеціальних професійних машинок у поєднанні з майстерністю барбера дозволить тобі отримати круту коротку стрижку, дбати про яку не потрібно.

ЯКІ ВИМОГИ ДО МАШИНОК ДЛЯ СТРИЖКИ у барберів з Barboss барбершопу

Виконати роботу якісно, забезпечивши клієнту стильну чоловічу стрижку, машинкою низького класу не зможе навіть дуже досвідчений барбер. Тому наші майстри дуже ретельно підходять до вибору якісної техніки.

Живлення
В залежності від індивідуальних вподобань, наші майстри обирають машинки з потужним акумулятором, або живленням від мережі. Адже зниження рівня струму може призводити до падіння швидкості руху лез. В результаті машинка буде не стригти, а рвати волосся. Обираючи модель з автономним живленням наші барбери враховують таку особливість, як вимкнення при зниженні заряду. Особливо поважають моделі з двома акумуляторами.

Насадки
Важливою для майстра є наявність кількох різних насадок, що дозволяє виконувати без ножиць навіть досить складні елементи. гострий ніж і інші елементи, що спрощують роботу. Щоб вийшла гарна стрижка машинкою і вам було зручно її робити, звертайте увагу на головні характеристики:

Мотор
Наші майстри обирають машинки з мінімальною вібрацією. По-перше, з ними приємніше працювати, а по-друге стрижка виходить акуратнішою.

Ножі
Леза ножів заслуговують окремої теми. Для тривалого збереження гостроти їх часто титаном, хромонікелевими сплавами, керамікою тощо. Барбери не радять моделей з нікелевим покриттям, адже окрім питань до міцності, він може викликати алергічну реакцію. Щоб зріз був чистим, вибирайте машинки з підвищеною точністю заточування ножів. Вони стабільно працюють на волоссі з різною структурою.

Лайфхак від майстрів Barboss: Якщо машинку обробляти маслом після кожної стрижки – леза слугуватимуть значно довше, а стригти волосся будуть акуратно.

ОСОБЛИВОСТІ СТРИЖКИ МАШИНКОЮ майстрами барбершопу Barboss

Навіть для коротких стрижок під машинку, потрібне додаткове перукарське приладдя. Певні маніпуляції допоможуть зробити лише ножиці – спеціальні гостро заточені.

До списку обов’язкового інвентарю входять і гребінці. Стандартні дерев’яні або металеві можуть електризувати чи травмувати волосся. Тому, для своїх майстрів ми купуємо лише спеціалізовані гребінці, які дозволяють легко працювати без шкоди для волосся клієнта.

Для зручності клієнта і перукаря також застосовуються затискачі, які фіксують пасма.


ПИТАННЯ ДО БАРЕРА

ЯКУ СТРИЖКУ МОЖНА ЗРОБИТИ МАШИНКОЮ?

Найбільш поширені стрижки машинкою це бокс та напівбокс. Вони вирізняються коротка довжиною скронь та потилиці і більш подовженим верхом. Для виконання такої стрижки досвідченим барбером достатньо навіть 2 насадок.

ЧИ УСІМ ПІДІЙДЕ СТРИЖКА МАШИНКОЮ?

Стосовно густоти та структури шевелюри жодних обмежень немає. Короткі стрижки під машинку досить добре вирішують проблему рідкого волосся або нерівномірного зростання. Нюанси можуть виникати через форму голови. Тобто, короткі чоловічі стрижки під машинку, зазвичай, підходять власникам черепа з правильними лініями.

НАВІЩО ДЛЯ СТРИЖКИ МАШИНКОЮ НОЖНИЦІ?

Вся справа в тому, що більшість маніпуляцій такої стрижки справді виконується машинкою. Звідси і назва. Але,
після оброблення машинкою, для отримання максимально акуратного та довершеного вигляду зачіски, волосся бажано профілювати. Саме для таких моментів застосовують ножиці зі спеціальними лезами, рідше бритву.


Інші послуги