СТРИЖКА БОРОДИ

Ціна від 250 грн

ОНЛАЙН ЗАПИС

Відношення до бороди у різні часи та в різних культурах було діаметрально протилежним. Якщо древні римляни і єгиптяни позбавлялися борід, то у християнстві, мусульманстві та іудаїзмі втрата бороди ототожнювалась зі втратою честі чоловіка.

Останнім часом борода знову широко увійшла у наше життя. Як вторинна статева ознака наявність волосся на обличчі надає певного шарму, мужності та впевненості в собі. На відміну від довжелезних борід древніх чоловіків, борода сучасного джентльмена повинна бути акуратною і рівною. Завдяки правильному вибору форми стрижки бороди можна підкреслити форму обличчя та, навіть, повністю змінити образ.
Все, що для цього потрібно – регулярна та якісна стрижка бороди. А для того, щоб твій образ був максимально досконалим, цю процедуру краще довірити досвідченому барберу з Barboss барбершопа.

Наші майстри точно знають, якою має бути окантовка бороди, щоб твій образ був ефектним незалежно від типу волосся чи форми обличчя. Під час стрижки бороди вони приділяють особливу увагу деталям, адже образ складається саме з деталей. Задля того, щоб твоя борода виглядала ідеально наші барбери використовують преміальні машинки та тримери від провідних світових виробників професійного приладдя для стрижки та бриття. Саме завдяки поєднанню знань, практичного досвіду та високоякісного інструменту стрижка волосся, бороди чи вусів виходить ідеально симетричною та пропорційною.

Певно ти вже зрозумів, що саме в барбершопі Barboss ти можеш вдосконалити, або кардинально змінити свій образ. Адже наші барбери скоригують форму твоєї бороди відповідно до типу обличчя, волосся та твоїх вподобань. Наші досвідчені майстри точно знають можна візуально виділити скули, подовжити чи навіть звузити обличчя, надати образу брутальності, мужності та приховати можливі недоліки. І це незалежно від густоти волосся, адже грамотний професійний підхід дозволяє працювати з будь-яким типом волосся. Чітке окантовування, вивірені лінії скронь та акуратні вуса – все це надає образу особливої охайності.

Окрім власне стрижки бороди наші майстри, при необхідності, можуть приховати небажану сивину. Також ми застосовуємо спеціальні масла і доглядові засоби, які зміцнюють структуру волосся та надають бороді особливого вигляду.

Якщо ж бажаєш мати дійсно ефектну і завжди доглянуту бороду, наші барбери порадять оптимальні доглядові засоби для твого типу і кольору волосся. У нашому асортименті завжди є професійні засоби для зволоження та укладання.

Стрижка бороди у барбершопі Barboss це:

  • Чіткий симметричный контур
  • Візуальний акцент на перевагах твого обличчя
  • Стильний та довершений образ

А головне – кінцевий результат перевершить твої очікування!

ПЕРЕВАГИ СТРИЖКИ БОРОДИ У БАРБЕРШОПІ BARBOSS

Barboss – це не мережевий барбершоп, з величезним потоком відвідувачів та текучкою барберів. Наші майстри чудово знають свого клієнта і стають для них справжніми друзями, з якими можна поділитися своїми новинами, думками та переживаннями і все це під час стрижки бороди, волосся чи гоління. При цьому, як і повинно бути у справжній чоловічій тусовці ніхто не дізнається про твої одкровення. Наш барбершоп – твоя друга сім’я, яка завжди рада тебе бачити, підтримає та розважить тебе у важкий день. Приходячи в Barboss на Богдана Хмельницкого, 47 ти потрапляєш на територію справжніх чоловіків, які бажають виглядати охайно, стильно та мужньо.


ПИТАННЯ ДО БАРЕРА

ЧОМУ ВАРТО СТРИГТИ БОРОДУ САМЕ У БАРБЕРШОПІ BARBOSS?

Професійна стрижка бороди може суттєво поліпшити зовнішній вигляд бороди і образу в цілому. Але, приходячи до нас, найважливіше те, що ви отримаєте охайну стрижку у доброзичливій та правильній атмосфері. Наші адміни завжди привітно зустрінуть тебе, запропонують запашну каву чи напої з нашого бару. Якщо ж ти завітаєш до нас раніше запланованого часу – матимеш можливість пограти у культові ігри на нашій приставці. Тобто, ми робимо все, аби твій візит до Barboss був максимально позитивним та хотілося повернутися знову і знову!

ЯК ЧАСТО ВАРТО КОРИГУВАТИ ФОРМУ БОРОДИ?

Дане питання не має однозначної відповіді, адже все залежить від індивідуальних особливостей густоти волосся та темпів його росту. У більшості випадків, проводити процедуру підстригання та окантовування бороди можна один раз на 3 тижні. При цьому, у деяких клієнтів досить охайно борода може виглядати більше місяця, а комусь доводиться заходити до барбера двічі на місяць.

ЯКА ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ СТРИЖКИ БОРОДИ?

Процедури триває від 30 хвилин до години. Це залежить як від обраної стрижки бороди, так і від індивідуальних особливостей густоти та типу твого волосся. При цьому, перша стрижка бороди у барбера займає більше часу, адже потрібно буде задати правильну форму і симетрію. Наступні відвідування майстра займатимуть у досвідченого барбера менше часу, адже робити потрібно буде, по факту, корекцію стрижки.

ЧИ МОЖНА КУПИТИ ПРОФЕСІЙНІ ЗАСОБИ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА БОРОДОЮ У BARBOSS?

Так, усі професійні засоби для догляду за бородою, які ми використовуємо у нашій роботі можна одразу придбати під час візиту, або замовити у нас. Ми пропонуємо тобі кращі чоловічі масла, лосьйони, засоби для укладання, догляду та зміцнення волосся на бороді і голові.

ЧИ МОЖНА ПОЗБУТИСЯ СИВИНИ НА БОРОДІ?

Звичайно ж, під час відвідування барбершопу Barboss, ти можеш скористатися послугою фарбування бороди. Дана процедура дозволяє зафарбувати небажану сивину. Наші барбери використовують професійні засоби, які зберігають колір та бережно відносяться до волосся вашої бородою.


Інші послуги